Týdenní pořad bohoslužeb

08týden 
 
ke stáhnutí ve formátu pdf: 08.tyden
 

Ohlášky:

  • Manželské setkání se uskuteční ve středu 19. 2. ve 20.00 u Dratnalů v Tošovicích.
  • všechny sportovně nadané zveme na turnaj ve stolním tenise, který se bude konat v sále oderské fary a to tuto sobotu odpoledne v 15 hodin. Věk není omezen. S sebou sportovní sálovou obuv. Další výbava bude k zapůjčení.

 

  • v neděli 23. 2. se koná sbírka na Svatopetrský halíř
  • Jako reakce na výzvu biskupů k posilování hodnot tradiční rodiny, vznikla v naší diecézi iniciativa rodičů s názvem „Zachovejme rodinu“ s podporou otce biskupa Františka. Jejich aktivitou je návštěvy farností na nedělních bohoslužbách. Smyslem je mimo jiné také informovat o tzv. Istanbulské úmluvě, o jejím vlivu na naše životy. Byla dohodnuta návštěva několika členů této iniciativy také v našich farnostech a to příští neděli 23. února. Bude to vypadat ta, že někdo z nich se krátce představí v rámci ohlášek po mši svaté a pak budou nabízet diskuzi před kostelem. (v Odrách bude možnost i využít faru) Na Veselí řeknou jen pár slova přede mší svatou a nechají tam materiály.

 

Odry

  • Drazí farníci, od dnešní neděle máte možnost v našem kostele shlédnout bannery s tématem Mše svaté. Jsou zapůjčené z Frýdku. Výstava začíná u levého bočního vchodu. Otec Pavel, který panely dovezl, doporučuje si je vyfotit a bavit se o nich v rodinách. V kostele budou asi měsíc. Pokud byste věděli o někom, koho tato tématika zajímá, určitě jej na tuto výstavu pozvěte. Stanete se tak misionáři, kterých je v tomto světě zapotřebí.

 

 

 

 

Kde jsme?

pozvánky

Statistika