Týdenní pořad bohoslužeb

Microsoft Word - 21.týden.docx

Ohlášky:

  • Dnes zveme srdečně na smažení vaječiny na výletišti v Emauzích. Vezměte s sebou pár vajec a kousek chleba. Nápoje budou zajištěny, stejně jako sportovní vyžití. Začátek v 15 hodin.
  • V pátek se koná příprava prvokomunikantů v 17:45 na faře.
  • Pro nás důležitá informace je, že o Slavnosti Nanebevstoupení papež František vyhlásil Jubilejní svatý rok 2025. Stalo se tak před stále ještě zavřenou jubilejní bránou baziliky sv. Petra. Mottem tohoto roku bude naděje, podle názvu papežské buly. Naděje neklame. Na logu jubilena najdete nápis „poutníci v naději“. (nikoliv poutnice, ale poutníci) Začne už v předvečer narození Páně 24. prosince tohoto roku a bude trvat do 6. ledna roku 2026. Bude spojen s prohlubováním duchovního života, s poutěmi a udělováním plnomocných odpustků. Národní pouť do Říma se plánuje 28.-30. března. Zároveň je tento jubilejní rok přípravou na rok 2033, kdy bude slavit 2000 let od Ježíšovy smrti a vzkříšení.

Odry:

  • V rámci přípravy na malování kostela se doporučuje odkrýt kobercem přikrytý presbytář, vyčistit a doplnit dlažbu. Prosíme o pár dobrovolníků, kteří s tím pomohou (s kobercem).

Kde jsme?

pozvánky

statistika