Poloprázdninové setkání dětí v Odrách

O pololetních prázdninách ze čtvrtku 31. 1. do pátku 1. 2. se uskutečnilo pro děti setkání na Oderské faře z blízkého i dalekého okolí. Zůčastnilo se ho na 30 dětí a také malá skupinka z Ostravy pod vedením otce Jana Larische. Důvodem bylo seznámení s postavou italského světce a vychovatele mládeže Dona Boska, před výpravou na uctění ostatků tohoto světce v Ostravě 11. února. Začali jsme mší svatou z památky tohoto světce. Pak nás čekalo vyprávění o dlouhých lžících a po večeři 1. díl filmového zpracování filmu Don Bosko. Druhého dne po mši svaté se kluci vydali na výpravu do lesa  a děvčata pracovala na výzdobě nově zřizované učebny na faře. Po dobrém obědě všechny čekal 2. díl filmu, rozloučení a návrat k maminkám.

FOTOGALERIE 1       FOTOGALERIE 2

Komentáře jsou dočasně uzavřeny.

Kde jsme?

pozvánky

Statistika