Nedělní mše svatá v Odrách bude opět jedna

Milí farníci, z důvodu dočasného převzetí nedělní bohoslužby na Spálově bude mše svatá v Odrách v neděli opět pouze jedna. Prosíme, z důvodu předepsaných rozestupů ve vnitřních prostorech, o využití celého prostoru kostela. Členové jedné domácnosti se drží pospolu tak, aby lavice před nimi a za nimi byla pokud možno prázdná. Využívejte také boční lodě, i když to nemusí být pohodlné. Pokud přijdete těsně před bohoslužbou, nelpěte na svém obvyklém místě. Využívejte první lavici, aby v dalších vzniklo více prostoru.

opatření

Platí povinnost nošení respirátoru na ústech i nose a dezinfekce rukou při příchodu.
Pokud je to možné, přistupujte ke svatému přijímání na ruku.
Děkujeme za pochopení!

Komentáře jsou dočasně uzavřeny.

Kde jsme?

pozvánky

Statistika