Tříkrálová sbírka

Třirál2021Vzhledem k epidemiologické situaci se Tříkrálová sbírka 2021 přesouvá do bezkontaktní podoby. Proto se  místo koledování dům od domu budeme snažit s dobrovolníky roznést do schránek dopisy s přáním a informacemi, jak je možné přispět a tam, kde to bude možné, napíšeme křídou požehnání. Navíc se podařilo přichystat pěknou variantu online koledy na webové stránky charity, na které Vás tímto také zveme. Budeme rádi, když se také Vy připojíte k nám podle svých možností jako dárci i jako „koledníci“ a pomůžete nám s propagací této online koledy. Pokud dárce bude chtít přispět na svou oblastní Charitu přes platební bránu online koledy, je potřeba zadat obec nebo PSČ. V případně platby bankovním převodem na účet pak uvedením variabilního symbolu, který je pro Charitu Odry: 77708011.

S přáním příjemně prožité vánoční doby a všeho dobrého v novém roce

Jiří Rosenstein, koordinátor Tříkrálové sbírky pro Charitu Odry

 

Komentáře jsou dočasně uzavřeny.

Kde jsme?

pozvánky

Statistika