Informace k sobotnímu pohřbu otce Michala Jadavana

Po rozloučení v rodné farnosti otce Michala v kostele sv. Cyrila a Metoděje v Ostravě – Pustkovci v 10.00, které můžete sledovat přímým přenosem na TV NOE, budou v Odrách pokračovat pohřební obřady zádušní mší svatou v kostele sv. Bartoloměje ve 14.00 (již bez televizního vstupu). Věnujte, prosím, pozornost několika informacím: mapa

mapa příjezdu a parkování

Kněží účastnící se rozloučení v Odrách si s sebou přinesou albu a štolu fialové barvy. Budou se oblékat na faře a půjdou obsadit vyhrazená místa ještě před začátkem obřadu. Celebrant a kněží koncelebrují v ornátech půjdou, v obvyklém průvodu. Kněží si na faře nechají svrchní oblečení (zajištěn dohled). V okamžiku ochodu liturgického průvodu z kostela se půjdou bočním východem ze zákristie obléci na faru. Pak se připojí k průvodu na hřbitov.

Komentáře jsou dočasně uzavřeny.

Kde jsme?

pozvánky

Statistika