Výlet pro děti s animátory děkanátu Bílovec

Milí rodiče a děti!  Máme pro vás další skvělou akci a to PUŤÁK, který se uskuteční příští víkend v sobotu 22.9. Pojďte strávit odpoledne s animátory, pokecat si a zažít kopec švandy! Jdeme z Oder na poutní místo Mariastein. Celou výpravu bude provázet legenda o švédských vojácích. Sraz: v 10:00 hod před oderskou farou

Akce je určena: pro všechny děti od 3. třídy

S sebou si vzít: teplé oblečení, pláštěnku (pokud bude špatné počasí), jídlo a pití na celý den a samozřejmě úúúúsměv :-D

V sobotu, v době puťáku, se na Mariasteinu koná Oderská Mlýnice (závod na kolech). Minou naštěstí naši trasu, ale na místě bude spoustu lidí a určitě žádné místo k parkování. Proto s dětmi pojedeme zpátky do Oder vlakem a pak přes Suchdol až do Fulneku a do Bílovce.

příjezd Fulnek: 15:27 hod

příjezd Bílovec: 15:26 hod

Odjezdy:

Z Bílovce odjíždí vlak v 8:39, sraz bude nejpozději v 8:25. Z Fulneku odjíždí vlak 8:38, sraz bude nejpozději také 8:25.7

PS: V případě moc špatného počasí nahlásíme případné změny včas.

Moc se na vás těšíme děcka, tak neváhejte a hlavně dorazte!! :-D

Krásný zbytek týdne + Anežka Krejčí a spol.

 

Komentáře jsou dočasně uzavřeny.

Kde jsme?

pozvánky

Statistika